Trend

Halkbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Bu Kredinin Amacı Nedir?

Ülke olarak zor zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde, devletin sunduğu “İstikrar Kalkanı” adıyla, aylık geliri 5.000 liranın altında olan yurddaşlara geçimleri için gerekli elektrik, su, gıda, fatura vb. ihtiyaçlarını karşılamaları amacı ile aylık 0,49 faiz oran ile 36 aya varan taksit seçeneği ve 6 ay ödemesiz olarak 10.000 TL’e kadar Bireysel İhtiyaç Kredisi yürürlüğe girmiştir. Aşağıdaki tabloda kredi-vade-faiz oranlarını görebilirsiniz.

HalkBank İhtiyaç Kredisinden Nasıl Faydalanabilirim?

Halkbank 10000 tl ihtiyaç kredisinden faydalanabilmek için ev halkı aylık geliri 5000 TL veya daha düşük olanlar, emekli vatandaşlar, serbest meslek çalışanları ve asgari ücretliler başvuruda bulunabilirler.

Aynı evde yaşayan şahıslardan sadece bir tanesi başvuruda bulunabilir, sadece bir devlet bankasından başvuru yapılabilir.

Başvurularınızı HalkBank internet şubesi üzerinden Başvuru > Bireysel Kredi Başvurusu > Kredi Türü: Tüketici Kredisi > Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi yolunu takip ederek, HalkBank mobil şube üzerinden Başvuru > Kredi Başvurusu > Kredi Türü: Tüketici Kredisi > Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi yolunu takip ederek veya HalkBank iletişim merkezini arayarak (0850 222 0 400) Sesli yanıt sisteminde önceliklendirilmiş işlemler menüsünde 2 numaralı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisini tuşlayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

HalkBank Onaylanmış Kredimi Nasıl Kullanabilirim?

Onaylanmış kredinizi HalkBank mobil şube, internet şubesi veya HalkBank web sitesi üzerinden hemen kullanabilirsiniz.

HalkBank internet şubesi üzerinden Kredi > Bireysel Kredini Kullan > Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz.

HalkBank mobil şube üzerinden Krediler > Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama > Başvurularım > Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz.

Eğer başvuruda bulunmuşsanız ve krediniz onaylanmışsa, web üzerinden kredinizi kullanmak için buradan HalkBank internet sitesi üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Onaylanan kredinizi HalkBank atmleri üzerinden kartsız işlemler menüsündeki “Bireysel Destek Kredisi” seçeği üzerinden veya banka kartınızdan para çekme menüsünü kullanarak anında çekebilirsiniz.

halkbank ihtiyaç kredisi, halkbank 10000 tl ihtiyaç kredisi nasıl alınır, ihtiyaç kredisi almak için gerekli şartlar

 

Kripto paralar hakkındaki yazımızı okudunuz mu?

Etiketler

Ömer Burak Karatay

Uzun süredir blog sitelerimde çeşitli alanlarda paylaşımlar yapmaktayım, ekonomi hususundaki bilgi birikimimi ve yeni haberleri sizlere en doğru şekilde iletmek üzere buradayım. Benimle iletişime geçmek için [email protected] adresinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı