Reklamlardan Para Kazanma

Bir web siteniz veya mobil uygulamanız var ise ziyaretçilerinizden gelir sağlayabilmek için bir engeliniz yok demektir. admatic, adsense vb reklam ağı oluşturan yapılara başvurup yapıp tanıtımınızı yaptıktan sonra reklam gösterimine başlayabilirsiniz. bizler web sitesi incelemesinde bulunacağız.
Admatic de web site nasıl eklenir;
admatic1
admatic e üye olduktan sonra panelinize giriş yapabilir burdan web site listesinden site ekle diyebilirsiniz.

admatic2

web sitenizi eklediniz onay aldınız. şimdi yapmanız gereken şey reklam kodlarınızı projenizde istediğiniz tanımlı yerlere ekleyebilirsiniz. Reklamları alacağınız yer resimde verilmiştir.

admatic3
admatic tanıtımı bittiğine göre adsense site ekleme ve reklam almayı öğrenelim. 

Adsense site ekleme ve reklam oluşturma

günümüzdeki en sağlam görünen ve hizmet veren firmalardan biride tabiki google adsensedir. adsense onay sistemi çok kapsamlı geçmektedir. projelerinizin reklam sunumu için ciddi manada iyi olması gerekmektedir dersek yeridir.

hemen web site ekleme kısmına gelelim

adsense1

adsenseye giriş yaptıktan sonra siteler kısmından sitenizi ekleyip onay sürecinide aynı sayfada takip edebilirsiniz. onay aldıktan sonra ise reklamlar bölmesinden reklam seçebilirsiniz. boyut tür gibi birçok reklam ayarı yapmanıza izin veren bir sayfa ile karşılaşırsınız reklamlar kısmında.

makalemize birde reklam sekmesi ekleyelim ve yavaştan makalemizi sonlandıralım.

adsense2

reklamları müşterilerinize abonelerinize sunduktan sonra tıklama başına ücret almaya başlayacaksınız.
adsensenin ödeme yöntemi için adres onayı gerekmektedir. belirli bir para birimi kazandıktan sonra kayıtlı adresinize ptt posta yolu ile iletilir. gelen postanın içerisindeki pin kodu ile adsense hesabınızın adresini onaylamış olur ödeme alabilmek için önünüzde bir engel kalmamış oluyor.
adsense bakiyesi 200₺ olduktan sonra ay içerisinde kayıtlı banka hesabınıza ödeme eft ile yapılacaktır.

Etiketler

Furkan ABALI

Merhabalar öncelikle web sitemizde olduğunuz için teşekkür ederek biyografime başlamak istiyorum. yazılım eğitimi gören üniversitemden yüksek lisans ile mezun olup kendimi bilişim sektöründe geliştiren ve geliştirmeye devam ederken buldum. okulumu süleyman demirel üniversitesinde okudum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı